SAP NetWeaver

Окреме місце серед продуктів SAP займає комплексна інтеграційна і прикладна платформа SAP NetWeaver, яка може працювати з існуючою ІТ-інфраструктурою компанії і, одночасно, дозволяє проводити зміни і керувати ними.

За допомогою платформи SAP NetWeaver Ви зможете гнучко і швидко спроектувати, розробити, впровадити і реалізувати нові стратегії і бізнес-процеси, впроваджувати інновації в своїй організації, комбінуючи існуючі системи і зберігаючи при цьому прийнятну структуру витрат.

Платформа SAP NetWeaver підтримує Інтернет-стандарти, такі як HTTP, XML і Web-сервіси. Тим самим забезпечується відкритість та сумісність з середовищами Microsoft.NET і Java 2 Platform Enterprise Edition (J2EE), та, наприклад, IBM WebSphere.

Платформа SAP NetWeaver – це технічна основа комплексу рішень «Управління сучасним підприємством» (SAP Business Suite), композитних додатків SAP xApps, партнерських рішень і застосувань, що розробляються клієнтами. Вона реалізує архітектуру сервісів підприємства (Enterprise Services Architecture) – концепцію SAP з побудови бізнес-застосувань на основі сервісів.